Sizden Gelen Yorumlar

Popile video platformu gibi görünse de aslında bir insan ve etkileşim platformu. Sizden gelen yorumlar aslında bu etkileşimin ne denli kıymetli ve büyük olduğunu gösteriyor. “Eşime hediye almak istiyorum” deyip ünlülerden video almak sadece bir hediye değil, bir hikaye de veriyor ünlülerin videosunu alan kişiye.

Popile Gerçek Kullanıcı Yorumları

Eşsiz ve farklı bir hediye almak isteyen biri ünlülerden mesaj ilettiği Popile video seçeneğinden daha iyi ne bulabilir ki? “Eşime sürpriz yapmak istiyorum” diyen biri için eşinin doğum günü hediyesi ünlü videoları olsa çok sevinmez mi? İşte doğum günü, tebrik, sevgililer günü, moral videosu alan kullanıcılarımızdan, sizden gelen yorumlar:

Fatmanur Y.

Eşime Sevgililer Günü’nde farklı bir hediye arayıp duruyordum, Popile’de buldum. Sürekli arkadaşlarına açıp açıp izletiyor. “Serdar Ortaç kankam” diyor, kanıt olarak videoyu açıyor :))

Onur H.

Müjde abla o iyi bi video çekmişki sanki arkadaşımdan almışım gibi hissetti sevglim. Çok saolun bize böle bi imkan sunduğnuz için.

Hilmi S.

Eğitimci Ümran Hanım’dan aldığımız video ile arkadaş grubu olarak baya eğlendik :) Hala hatırlar, muhabbetini ederiz. Karanlık güçlerin oyunlarından uzak duruyoruz :D

Cemal S.

Sevdamı dağlara değil videolara yazdım:)) Saolun varolun sizde alişanda. Bi hediyeyle nasıl çok mutlu edilir sorusunun cevabı kesinlikle burda.

Gamze E.

Yıllardır birlikte olup evlenmeye korkan 2 arkadaşımız vardı. Korkacak çok da şey olmayacağı konusunda Ferhat Göçer abimiz sağ olsun güzel şekilde ikna etti onları. Şimdiden çok mutlulular, çünkü evleniyorlar

Ilgın P.

Videoyu izletince amcamın ağzı açık kaldı:d Bu videoyu ona nasıl aldığımı sorup durdu. Dedim var bizim de tanıdıklarımız :)) Gerçekten harika duygular yaşadık Popile sayesinde, varolun.

Mehmet V.

Canım aileme asıl bayramı Şafak sezerden aldığımız videoyla yaşattım. Hepsi bir aradayken yolladım videoyu, yanlarında olamasam da mütiş bi hediye yolladım. Hepsi tek tek aradı ne güzel düşünmüşsün dediler.

Gülşen T.

Konyalım videoyu izledi sonra yürüdü gitti:D Walla Nadide sultana da çok teşekkür etmek istiyorum. Aşırı mutlu oldu kardom. Tüm sülalesine yolladı videoyu.

Latif C.

çiçuuuvvvvvvvvv:D Mükemmel bir şey bu ya. Evlenme arifesindeki arkadaşımın heyecanını bu videoyla biraz olsun azalttık. Bekarlığa veda partisine Ersin Korkut abiyi de çağırdık bakalım gelcek mi:)

Fatmanur U.

Arkadaşım ceren Nuray Sayarı hanım sayesinde yükselenini daha da özümsemeye başladı :) Yengeçleri şaşırtmak mutlu etmek zordur ama böle bi sürpriz yapıyorsan başarılı oluyorsun.

Popile’yi Neden Tercih Etmeliyim?

Popile fiyat politikasını salt ürün ya da hizmet üzerinden değil, ünlülerden video almanın yarattığı değer üzerinden belirler. Doğum günü, geçmiş olsun ya da moral videosu için ünlülerden mesaj talep ettiğinizde aslında videodan çok daha büyük bir değer alırsınız: Ünlülerin videosu ile yıllar boyu anlatılacak bir hikaye… Bu da Popile.com’a girerek “Video istiyorum” diyenlerin yıllarca anlatılacak hikayeleri:

Saba Tümer'den Çağla'ya özel Sevgililer Günü videosu

Bu zamana kadar tüm klişe hediyeleri aldığın sevgiliye farklı ne hediye alınır? Saba Tümer’den kahkaha dolu bir video… Sinan bu yıldönümünde eşini Saba Tümer ile şaşırtmayı seçti.

Saba Tümer
Saba Tümer
TV Sunucusu
Ünlü Profiline Git

Popile Videoya Yorum Yapın ve Diğer Kullanıcılara Yardımcı Olun

Senin yorumların bizim için çok önemli. Popile fiyat değil, insan üstünden değer belirler ve ünlülerden video alıp memnun kalan her kullanıcı Popile için en büyük kazanımdır. Son olarak, ünlülerden mesaj talep edip Popile video alan kullanıcılarla yaptığımız memnuniyet anketinden bazı cevaplar: