Popile, favori yıldızınla tanıştığın unutulmaz hikayen

POPİLE 3N 1K (İlla 5 olacak diye bir şey yok...)

Nedir?

Popile, 2020 Aralık'ta kurulmuş ve Kasım 2022 itibariyle 300'den fazla ünlünün dahil olduğu bir celebrity - hayran/takipçi/izleyici etkileşim platformu ve medya organizasyonu.

NASIL?

Liseden beri tanışan Ertuğrul, Kemal, Berkay, Mete ile Ertuğrul'un Linkedin'den tanıştığı Oğulcan tarafından 2020 Aralık'ta kuruldu. ("İlk mesajı kim attı?" tartışması hala sürüyor.)

Popile fikri, bir arkadaşının Mete'ye doğum gününde bir ünlüden kutlama videosu almasıyla başlıyor. Ertuğrul ve Mete videoyu gördükleri anda, bir film sahnesi gibi, birbirlerine dönüp, bakışlarıyla "Aynı şeyi mi düşünüyoruz?" demiş ve Kemal'i aramışlar. (Onların yalancısıyız. Çok saçma hikaye. Galiba gerçekten yalancısıyız onların.)

NEDEN?

Bu doğum gününü yıllar sonra bile anlat, bundan sonraki her lise buluşmasında bugünü hatırla, "Nasıl sevgili oldunuz?" sorusunun cevabını şimdiden belirle diye, Popile. Çünkü bugün aldığın video, görüntülü görüşme, tişört, bardak, özel içerik;

yarın, yıllarca anlatacağın bir hikaye olacak.

KİM?

5 yakın arkadaşın başlattığı hikaye, bugün 23 kişilik bir ekip olarak devam ediyor. Yarın 24, sonra 25… İçerisi Şampiyonlar Ligi gibi (Kolpaçino ekibi tam kadro Popile'de. Fark ediliyor mu?). Her biri nev-i şahşına münhasır insanlar çalışıyor Popile'de.

  • Mesela hayatta en iddialı olduğu şey kod yazmak olan ve Popile için tek satır kod yazmayan bir co-founder'ımız var. Yazmıyor.
  • Her ay yarım gün manikür izni olan bir sosyal medyacımız var. Tırnaklarıyla kazıyarak gelmiş buralara kadar, o yüzden önemsiyor.
  • Sadece Margot Robbie'yle toplantıya girse kendini bozma ihtimali olan bir ünlü ekibimiz var. Profesyonellikleri göz kamaştırıcı (Şimdi içlerinden biri "Ben Brad Pitt'te de biraz bozabilirim kendimi" diye uyardı).
  • Gündüzleri uyuyan ve geceleri yaşayan bir developer'ımız var ama bunun bir developer için haber değeri taşıyıp taşımadığından emin değiliz.
  • Tüm bunların ötesinde, çok güzel ve "Work hard, chill harder"a inanan insanlar var.

    Bir ruh, aynı şeye inanç ve keyif var.

Sen de sevdiklerin veya kendin için farklı bir hikayen olsun istiyorsan, hemen video talebini oluştur.

Çünkü Popile, bugün video yarın hikaye!

Keşfetmeye Başla